О нас


ЮВЕНТА АГРОХІМ- ВІДРОДИМО ЗЕМЛЮ РАЗОМ!!! 

     Значення імені компанії Ювента Агрохім вибране не випадково, а має значення уособлення вічної молодості, тому ми прагнемо донести мету перетворення та відродження села і любові до землі!!!

     Ми прагнемо донести до кожного нашого клієнта інноваційні розробки в агроіндустрії в повсякденну працю, також впроваджуємо технологічний супровід, а саме листову діагностику рослин.

     Допомагаємо нашим сільгоспвиробникам в придбанні посівного матеріалу, завжди прагнемо максимально підібрати потрібне саме вам, пропонуємо передові методи боротьби з бур’янами та шкідниками, також максимально впроваджуємо використання ефективних мікродобрив для позакореневого підживлення рослин та стимулятори росту.

     На всіх етапах виробництва ми завжди з вами поруч від поставки до реалізації вирощеної продукції.

     Наші основні цінності: 

     Максимально бути поруч з сільгоспвиробником, тому ми ставимо перед собою мету розширення географічного покриття по всій Україні.

     Ми професіонали своєї справи, з якою ми постійну різностороннє підвищуємо кваліфікацію та навчаємось  вдосконалюємся завдяки чому ми вам можемо бути цікаві.

     Тільки дякуючи співпраці з вами ми маємо змогу постійно вдосконалюватися та рости разом з вами.

     Найвища якість продукції, яку реалізовуємо, а також відповідність усім діючим стандартам екологічної безпеки препаратів, тому ми ретельно  ставимося до відбору постачальників.

     Ми задовольняємо найвибагливіші потреби наших сільгоспвиробників у асортименті завдяки офіційній дистрибуції від таких компаній:

- Saaten-Union, Agroselect , Asrpria Seeds - виробники імпортного насіння соняшнику та кукурудзи;

-  Екоорганік - мікродобрида для позакореневого підживленя рослин.

     Агрономічний супровід з питань підбору посівних культур та засобів захисту рослин та мікродобрив орієнтованих на ваш конкретний регіон.

     Корпоративна соціальна відповідальність.

     Підвищення якості життя, турбота про співробітників та жителів регіону , забезпечення чистоти довкілля, слідування високим етичним нормам і неухильне виконання законів складають основу діяльності і забезпечують стабільний успіх у всіх країнах світу.

     Регулярно беремо участь в різноманітних заходах на підтримку добрих справ та благочинстві.